İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
X
Mesajınız gönderilmiştir. En kısa sürede döneceğiz.
Adınız Soyadınız
E-posta
Telefon
Mesajınız
DNServer

DN Server® Teknolojisi ile hızın, esnekliğin ve daima son teknolojiyi kullanmanın konforunu yaşayın.

DN Detaynet® tarafından geliştirilen ve gücünü DN Framework®'ten alan DN Server® alt yapısı ile siteleriniz çok daha hızlı ve güvenli.

CIOS

M.I.C.E ve organizasyon firmaları için sektördeki en gelişmiş operasyon yazılımı CIOS®

Talep - satış aşamasından operasyon kontrolü, konaklama, transfer, personel takibi ve kar zarar analiz noktasına dek tüm bir operasyonu A'dan Z'ye kontrol edebilir, anlık göstergelerden durum analizi çıkarabilir, eş zamanlı kontrol sağlayabilirsiniz.
DN
Firma Hakkında
DN Takımı

DN DETAYNET®

Biz; web yazılımı, web tabanlı uygulama geliştirme, mobil uygulamalar ve web siteleri konusunda uzmanlaşmış; profesyonel kadrosu ile müşteri odaklı, ihtiyaçlara özel çözümler sunan bir teknoloji firmasıyız.

Kendi yazılım teknolojilerimiz ve kendimize özel geliştirmiş olduğumuz altyapımız ile web odaklı birçok firmadan çok daha hızlı, güvenli ve özelleştirilmiş servisler sunmaktayız.

10 yıldır kalitemizi ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için çalışıyor ve bu doğrultuda yeni projeler ve teknolojiler üretmeye devam ediyoruz.
Sizi de DN Detaynet® farkını yaşayan müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

PARTNERLERİMİZ

           

DN Takımı

S. Toygar KIRGIN
Genel Koordinatör
Özgür ÇAPÇI
Tasarım Direktörü
Taylan KIRGIN
İstanbul Bölge Sorumlusu
Pelin ERGİN
Proje Direktörü
Yunus BÜLBÜL
Web Geliştirici
Taner ÖNER
Web Geliştirici
Ural KARACA
Web Geliştirici
Can ALTIPARMAK
Donanım
KURUMSAL BİLGİLER
Fatura Bilgileri
Banka Hesap Numaraları

Fatura Bilgileri

DETAYNET BİLGİSAYAR YAZILIM SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ.
VD: Ant. Kurumlar V.D
VNO: 293 050 1234
A. Çağlayan Mah. 2068. Sk. Ya-Se Sitesi B Blok No: 6/B Muratpaşa / Antalya
T. +90 242 999 5716
info[at]detaynet.com

Banka Hesap Numaraları

Alıcı:Sedat Toygar KIRGIN
Şube Adı:Altınkum Şubesi
Şube Kodu:1027
Hesap No:6689339
IBAN:TR39 0006 2001 0270 0006 6893 39
HİZMETLER
Web Tabanlı Yazılım Geliştirme
Web Sitesi ve Online Sistemler
Mobil Aplikasyon
Video Animasyon & Tanıtım Filmi
Fotoğraf Çekimi & Çözümleri
Hosting & Domain
Kurumsal Kimlik & Dijital Tasarım
Sosyal Medya Yönetimi
Teknik Destek & Donanım

Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

DN DETAYNET® olarak firmanıza özel yazılımlar üretiyor, bu yazılımlarla entegre çalışabilen web sitelerinizi ve hatta tüm otomasyonel sistemlerinizi eş zamanlı ve çok noktadan erişim yetenekleri ile sizin için - size özel olarak yaratabiliyoruz.

Platform aracılığıyla firmanızın ihtiyacı olan her türlü yazılım alt yapısını bağımsız olarak yönetebilir, çok kullanıcılı bir alt yapıda; her kullanıcı için farklı profil ve erişim yetkileri ile yönetebilir; tüm işleyişi anlık olarak görüntüleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Bu işlemleri telefonunuz yada bilgisayarınız ile internet bağlantısı olan herhangi bir yerden de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de; firmanıza özel, tam olarak istediğiniz şekilde çalışan bir yazılım alt yapısı arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçin, DN Detaynet® yazılımları ile teknolojinin sağlayacağı konfor ve kolaylığın tadını çıkarın.

Sizi Arayalım mı?

Web Sitesi ve Online Sistemler

DN Detaynet®; müşteri portföyünüzü genişletmek, müşterilerinizin sizi daha iyi tanımasını ve anlamasını sağlamak, firmanızın yurt içi ve yurt dışı tanıtımını yapmak için aradığınız kaliteli web sitesi ve ayrıca bu hizmeti alırken talep ettiğiniz bütün dijital hizmetleri en hızlı ve güvenilir şekilde almak adına profesyonel kadrosu ile hizmetinizde.

Web sitenizi sadece ortaya çıkarmanın ve internet kullanımına sunmanın firma tanıtımınız için yeterli olmadığının farkındayız.
DN Detaynet® ile firmanız daima güvenli ve güncel olacaktır.

Firma analizinin ardından web sitesi tasarımının hazırlanması, sunumu ve onayını takiben kodlama ile devam eden süreçte hizmet kalitesini sürdürecek diğer servislerle de yanınızdayız. Site güncelleme altyapısının hazırlanması, SEO arama motorları optimizasyonu, arama motoru kayıtları, sosyal ağ danışmanlığı ve takibi gibi hizmetlerimizle de sitenizden sağlayacağınız faydayı maksimum seviyede tutuyoruz.

Sizi Arayalım mı?

Mobil Aplikasyon

Akıllı telefon teknolojisinin gelişimi ile geniş kullanıcı kitlesine ulaşmayı hedefleyen bir çok firmanın mobil platforma yatırımının arttığı günümüzde sizin de bu kaçınılmaz değişime ayak uydurmanız için ihtiyacınız olan tüm servis ve teknolojiyi DN Detaynet® farkıyla hizmetinize sunuyoruz.

Ayrıca alacağınız bu servis tüm DN Detaynet® sistemleri ile tam uyumlu! Web Siteniz; DN Detaynet® ürünleri ve size özel üretilen tüm yazılımlarla senkron çalışmakla birlikte, anlık görüntüleme ve raporlama özellikleri gibi tam kapsamlı özelliklerle donatılmış halde gelmektedir.

Tüm işlemlerinizi; bir bilgisayar ile aynı kabiliyet ve hızla her yerden yönetebilir, müşterilerinize verdiğiniz servis kalitesinde hiçbir kayıp yaşamadan mobil olarak da sunabilirsiniz.

Bu benzersiz özellikler ve diğer tüm taleplerinize en uygun mobil çözümler için sizi bekliyoruz.

Sizi Arayalım mı?

Video Animasyon & Tanıtım Filmi

Multimedya çözümleriniz için, ürünlerinizi en etkili şekilde tanıtabileceğiniz görsel mecralardan biri olan video animasyon teknikleri ile 2D, 3D animasyonlar, tanıtım filmleri ve 3D modelleme servislerini en son teknolojileri kullanarak sunmaktayız.

Marka kalitesini ve güvenilirliğini arttıran önemli bir tanıtım aracı olan video animasyon uygulamalarının marka konumlandırmasında önemli bir etkisi olması nedeniyle tüm video ihtiyaçlarınız için üst düzey kalitede iş garantisi ile çalışıyoruz.

Sizi Arayalım mı?

Fotoğraf Çekimi & Çözümleri

Firmanız için gerekli tüm fotoğraf çözümleri, özel çekimler, katalog çekimleri, mekan çekimleri ve medya çalışmaları için tam kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

Dijital ve basılı tüm ihtiyaçlarınız için firmanızı en iyi şekilde temsil edecek görsel konumlamalar, özel çekim fotoğraflarla her zamankinden çok daha güçlü ve estetik olacak.

Sizi Arayalım mı?

Hosting & Domain

Domain (alan adı) servislerinin yanı sıra %99.8'lik uptime garantisi ile web siteleriniz ve online sistemleriniz için en yüksek kalitede hosting (bulundurma) servislerini garanti ediyoruz.

Sınırsız hız ve trafik gücü ile kendi datacenter alt yapısını kullanmakta olan DN Detaynet® rakiplerinin aksine tüm bu servisleri kendi bünyesinde bulundurmaktadır.

Sunucu bulundurma, co-location, sanallaştırma hizmetleri, bölgesel internet servis sağlayıcılığı, uzak mesafe Wi-Fi internet, network ve alt yapı kurulumu gibi tüm hizmetleri A'dan Z'ye servis garantisi ile vermekteyiz.

Sizi Arayalım mı?

Kurumsal Kimlik & Dijital Tasarım

Firmanızın ihtiyacı olan tüm kurumsal ve çizgi altı tasarımları sınırsız çeşitlilikte ve tüm alanlarda en yüksek kalite ile sunuyoruz.

Temel kurumsal kimlik materyalleri yanı sıra, poster, afiş, bina giydirme, 3D modelleme, fuar&stand modelleme, tabela, araç giydirme veya promosyon gibi bir çok çeşit ve alanda firmanızı en iyi şekilde temsil edecek görsel çalışmalar ve uygulamalar için DN Detaynet® farkı ile hizmetinizdeyiz.

Sizi Arayalım mı?

Sosyal Medya Yönetimi

Hızla büyüyen, dönüşen, her an çıkan yeni uygulamalar ve kanallarla gelişen sosyal medya bugün en çok tercih edilen tanıtım ve reklam alanlarından biri durumunda.

Sosyal medya hesaplarının aktifliği için projeler üreten, firmanızın sosyal medyada tanıtımı için gerekli stratejileri planlayan ve uygulayan DN Detaynet® ’in yaratıcı ve profesyonel kadrosuyla şirketinizi bu alanda en iyi şekilde tanıtabilir ve sizde DN farkını yaşayabilirsiniz.

Sizi Arayalım mı?

Teknik Destek & Donanım

Donanım departmanımız, işletmeniz için gerekli tüm IT alt yapısını uzman personelimiz ile sizin için takip eder. İşletme network alt yapısından personel cihazlarına, yazılım kontrol ve güvenlik sistemlerinden işletme otomasyon sistemlerine kadar bir çok alanda gerek departman gerekse danışmanlık hizmeti bazında tam kapsamlı servis vermekteyiz.

ERP / Network sistemleri, donanım teknik servisi/bakımı, yazılım standardizasyonu/bakımı, bilgi güvenliği, IT Danışmanlığı gibi bir çok alanda sorunsuz ve üst düzey bir deneyim için bize ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım mı?
ÜRÜNLER

DNServer®

DNServer®, DN Framework® alt yapısı ile oluşturulmuş en yüksek web teknolojilerini barındıran kontrol ve yönetim panelidir. Birden çok site ve modülü eş zamanlı olarak yönetir. İşletmenin ihtiyacı olabilecek tüm web arayüzlerinin kontrolünü firmaya özel olarak takip eder.

Çoklu Site Kontrol

Çoklu Site Kontrol

Her site; hem merkezi hem de kendine özel çalışarak size ekstra zaman ve iş gücü kazandırır.

DN Server® ile aynı anda birden çok siteyi aynı kontrol panelinden yönetebilirsiniz. Tüm siteler kendilerine özel niteliklerle yönetilebilmekle beraber, DNServer®'ın çoklu site kontrol kabiliyeti sayesinde bir imajı yada bir ürünü aynı anda farklı farklı sitelerde yayına alabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama

Gelişmiş Raporlama

DN Server® sahip olduğu yapay zeka alt yapısı ile üst düzey ve gelişmiş raporlama nitelikleri sunar. Anlık ve sürekli, geçmişe dönük veya öngörülen sonuçlar gibi bir çok ek hesaplama gerektiren raporu, tüm alt yapısındaki bilgileri birleştirme kabiliyetini de kullanarak size talep ettiğiniz tüm bileşenlerle birlikte sunabilmektedir.

Güvenlik

Güvenlik

Güvenlik en temel önceliğimizdir. DN Server® ile daima güvendesiniz. DN Server® tüm sistemlerinde DN Framework® alt yapısını ve özel olarak geliştirilmiş bir güvenlik protokolünü kullanır. DN Server® içindeki tüm transfer ve veri aktarımları özel bir şifreleme ile gerçekleşir, ayrıca bankalar arası tüm trafik 256Bit SSL şifreleme ile korunmaktadır. Siteler, uygulamalar ve DN Framework® kapsamındaki yazılımlar webde kullanılan en son teknoloji ve standartlar esas alınarak korunur.

Modüler Yapı

Modüler Yapı

DN Server® sistemine dahil tüm alt sistemler ve site özellikleri modüler bir yapıdadır. Tek tıkla sitenizin ihtiyaç duyduğu özellikleri ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz. Modüler alt yapı sayesinde aynı anda bir çok siteyi farklı kabiliyet ve nitelikler ile tek bir merkezden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

E-Mağaza

E-Mağaza

Bir çok siteyi ve binlerce ürünü en ince ayrıntısına kadar tek bir merkezden kolayca yönetin.

Ayrıntılı ürün yönetimi ve ileri düzey online mağazacılık kontrollerine ek olarak aynı anda birden fazla online mağaza kontrolü, aynı ürünü farklı mağazalarda görüntüleme gibi ek özellikleri sayesinde online alışveriş kavramını farklı bir boyuta taşıyan DN Server® E-Mağaza sistemini görmeden online mağazacılık yatırımı yapmayın.

E-Emlak

E-Emlak

Tam kapsamlı emlak profili sistemi için E-Emlak en iyi tercih.

Emlak yönetimi denildiğinde ihtiyacınız olan tüm ayrıntılar; çoklu dil kontrolü, emlak profil takibi, birden fazla emlak sitesi yönetimi, aynı emlak profilini farklı sitelerde görüntüleyebilme, bina planından veya site planından tıklayarak rezervasyon alma ve satış talebi fonksiyonları gibi birçok özellikle DN Server® E-Emlak, aradığınız emlak sistemi.

Rent a Car

Rent a Car

Rent a car sektöründe son teknoloji web sitesi DN Server® Rent a Car..

DN Server® Rent a Car ile; araç rezervasyonu, araç takibi, geçmişe dönük raporlama, aktif kiralıklar, dinamik yönetilebilir fiyat ve bölge sistemi, dinamik araç donanım kontrolü, otomatik fiyat hesaplama ve daha bir çok ek özellik ile firmanıza özel araç kiralama sisteminiz hazır.

Blog

Blog

Yayın deneyiminizi DN Server® Blog sistemi ile hızlı ve güvenli bir platforma taşıyın.

Tam kapsamlı blog modülü sayesinde; ister web sitenize entegre, ister tamamen size özel blog sistemi DN Server® ile her an yayına hazır. Kişisel veya kurumsal tabanda blog yayınları, aynı anda birden çok blogda eş zamanlı içerik yayını, geliştirilmiş arama motoru optimizasyonu, geliştirilmiş güvenlik altyapısı gibi özelliklerle benzersiz haber ve içerik deneyimi.

Portal

Portal

Kitlelere DN Server® Portal ile sorunsuz ve hızlıca erişin.

DN Server® Portal; geliştirilmiş haber makale alt yapısı, yüksek sayıda trafiğe göre özel olarak optimize edilmiş hızlı yayınlama ve görüntüleme, ileri düzey arama motoru optimizasyonu, duyuru, takvim, olay, anket, özel video ve galeri modülü gibi ihtiyaç duyulabilecek daha bir çok özellik, geliştirilebilir ve özelleştirilebilir yapısı ile yüksek kalite portal sistemini sizlere sunmaktadır.CIOS®

M.I.C.E, Kongre ve Fuar takip ve güvenlik sistemi. CIOS® ile ihtiyacınız olan tüm kitle kontrol projelerini, güvenlikten, konaklamaya, lokasyonlamadan, takibe; raporlamalar ve anlık monitörleme kabiliyeti ile her an her yerden izleyebilir, yönetebilir, takip edebilirsiniz.

Talep & Teklif Takip

Talep & Teklif Takip

CIOS® ile; tüm satış görüşmelerinizi, grup taleplerinizi ve yıl içindeki organizasyonlarınızı programlayabilir; forcast raporları ile aylık doluluk oranını ve operasyonları, atanan personel gibi ayrıntıları tek ekrandan görüntüleyebilir, otelleri ve işleri takip edebilirsiniz.

Part-time Kontrolü

Part-time Kontrolü

CIOS® ile; organizasyonlarınızda çalışabileceğiniz bütün part-time veritabanı bütünleşik olarak takip edilir, tek tıkla operasyonlara atanabilir, operasyon sırasında anlık iletişim kurulabilir. Ayrıca personeli bölüm ve çalıştığı departmanlara göre sınıflandırabilmenizi; bir çok standarda göre işaretleyip, puanlamanıza, kabiliyetleri doğrultusunda süzebilmenize olanak verir. Bu ve bunun gibi daha bir çok özellik ile CIOS® Part-time insan kaynakları konusunda benzersizdir.

Kayıt Kontrol Sistemi

Kayıt Kontrol Sistemi

Bir yada birden çok konaklama işletmesini aynı anda takip edebilme, bu işletmelerdeki tüm misafirlerin tüm odalama ayrıntılarını, giriş çıkış tarihlerini, dış katılımcı, günübirlik giriş ve güvenlik kontrolleri, in-house, arrival, departure, forcast gibi raporlamaları ve daha bir çok özellikle organizasyonlarınızın vazgeçilmez asistanı CIOS® Kayıt Kontrol sistemi daima sizin için çalışıyor olacak.

Transfer Takip Sistemi

Transfer Takip Sistemi

Organizasyonun olmazsa olmazı transfer süreçlerini; ister organizasyonlarınızla bütünleşik olarak, ister tek başına bir modül olarak her daim kontrol edebilirsiniz. Araç durumları, transfer zamanları, hareket bilgileri, web tabanlı yayınlama, mobil platformlardan takip ve yayımlama, raporlama, organizasyon ekranlarından transfer tablosu yayımlama ve tam kapsamlı kontrol paneli ile transfer artık bir sorun olmaktan çok uzak.

Dış Katılımcı Kontrolü

Dış Katılımcı Kontrolü

Dış katılımcı kontrolünü tüm firmalar için yoğun takip gerektiren problemli bir konu olmaktan çıkarıyoruz, uzaktan yada kontrollü katılımcı takibi, mobil destekli kapı geçiş onaylama, otomatik kapı - turnike geçiş kontrolü, eş zamanlı takip ve raporlama gibi özelikleri ile CIOS® Dış Katılımcı Kontrolü ile gözünüzden hiç bir şey kaçmayacak.

Raporlama ve Analiz

Raporlama ve Analiz

Tüm modüllerle bütünleşik yada bölüme özel raporlamalar, geçmişe dönük işlem analizleri, ayrıntılı kullanıcı ve işlem logları, kârlılık analizleri, anlık görüntüleme kabiliyetleri ile CIOS® firmanızı her an heryerden izleyip yönetebilmenizi sağlar.

REFERANSLAR
İLETİŞİM
Antalya
İstanbul
İletişim Formu
Adres :
Adnan Kahveci Blv. Dr. Cavit Bey Apt. No:39 D. 7 Bahçelievler
Telefon :
0 212 642 16 36
E-Posta :
info[at]detaynet.com
Adres :
Çağlayan Mah. 2076 Sok. Ya-Se Sitesi B Blok No:6/B Antalya - Türkiye
Telefon :
+90 242 999 57 16
Faks :
+90 242 324 79 37
E-Posta :
info[at]detaynet.com