01000100 01001110
Bir Adım Önde
Danışmanlık / Dijital Dönüşüm

Dijital Dönüşüm

Gelişen teknoloji ve değişen proje süreçlerinin getirisi olan dijital dönüşüm, firmaların global pazarda varlıklarını sürdürebilmeleri ve son kullanıcının beklentilerini hızlı ve verimli bir şekilde hayata geçirebilmeleri için kaçınılmaz bir süreçtir. Endüstri 4.0 ile başlayan yeni dünya düzeninde kendini geliştirmeyen, güncellemeyen, mevcut iş gücünü kurumsal teknolojilerle desteklemeyen firmalar, rakiplerinden geri planda kalarak ve yok olmaya mahkum oluyor.

Dünyadaki toplam büyümenin yüzde 30’unu oluşturan dijital teknolojiler, her geçen gün gelişerek kendini bir adım ileri taşıyor. Sürekli devinim halinde olan teknolojilere adaptasyon sağlamak, firmaların mevcut iş düzeninde takip edilmesini güç bir hale getiriyor. Bu devinim ve güncellemelerle beraber bir teknoloji geliştirme departmanın ortaya çıkardığı sürekli artan maliyetlere karşı en doğru çözüm teknoloji danışmanlığı ve teknolojik geliştirme stratejileri ile beraber tam kapsamlı bir yazılım firmasını departman olarak firmanıza bağlanmasıdır. Danışmanlık hem maliyet hem de sektörel gelişimleri tek bir potada firmanıza katmanızı sağlayacaktır.

Dijital Dönüşüm Danışmanlık sürecimizde, firmaların mevcut iş yapış şekillerini derinlemesine analiz ederek tüm iş süreçlerini dijital ekosistemde konumlandırıyoruz. Yapılan saha analizleri sonucunda firmanın uzun periyotta sistemi en verimli şekilde kullanabilmesi için ihtiyacı olan alanları tespit ederek dijital dönüşüm yolculuğuna rehberlik ediyoruz.

Danışmanlık Kapsamları

  1. Yazılım Entegrasyon ve Bütünleştirme
  2. Veri Bütünleştirme | Büyük Veri | Big Data
  3. Veri Güvenliği | Veri Koruma
  4. Predoova |  Özelleştirilmiş Kaynak Yönetimi |  ERP
  5. Raporlama ve İzlem |  BI Tools
  6. İş Zekası Entegrasyonu | BI
  7. IoT (Nesnelerin İnterneti) Entegrasyonu
  8. Kurumsal Mobilite Servisleri
  9. Robotik Süreç Otomasyonu
  10. Sorumlu Yapay Zeka Entegrasyonu | RAI
Dijital Dönüşüm
facebook icon instagram icon youtube icon linkedin icon twitter icon
predoova logo dncore logo dnserver logo cios logo
ssl icon
Kurumsal Firmamız Hakkında Kurumsal Bilgiler Departmanlarımız Sosyal Sorumluluk Müşterilerimiz İş Ortaklarımız Çözüm Ortaklarımız Kariyer
Çözümlerimiz Web Uygulama & Geliştirme Kurumsal Yazılım Geliştirme İnteraktif Danışmanlık Veri Merkezi ve Bulut Operasyon
İletişim SSS İletişim Formu Çağrı Merkezi Lokasyon
Daha Fazla... Teknolojilerimiz Haberler DN Blog