01000100 01001110
Bir Adım Önde
İnteraktif
İnteraktif icon

İnteraktif

Firmanız, markanız veya ürününüz için ihtiyaç duyacağınız tüm interaktif çalışmalar için alanında uzman ekibimiz ile size özel çözümler üretiyoruz.
Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

İstediğiniz mesajı veya düşünceyi, firmanızı yansıtacak şekilde görselleştirerek, hedef kitlenize doğru algı ile ulaşmanızı sağlayacak yaratıcı çalışmalar sunuyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO&SEM

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO&SEM

Rekabetin yüksek olduğu internette, web sitenizin görünür hale gelmesi ve firmanızın ön plana çıkması adına gerekli tüm çalışmalar için profesyonel destek alabilirsiniz.

UX/UI Tasarımı

UX/UI Tasarımı

Web sitenizi, dijital dünyadaki yansımanız haline getirebilir, firmanıza özel, kullanıcı dostu bir tasarım ile gücünüzü arttırabilirsiniz.

Medya Satın Alma

Medya Satın Alma

Kampanyalarınızın, hedef kitlenize, uygun bütçe ile doğru zamanda ve doğru mecralarda ulaşabilmesi için satın alma süreçlerinizi yönetiyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Firmanızın vizyonunun görsel mesajlarla iletilmesini sağlıyoruz. Firmanıza özel kurumsal kimlik tasarımları ile akılda kalıcı olabilirsiniz.

Dijital Reklam Satın Alma

Dijital Reklam Satın Alma

Firmanızı, pazarlama hedefleri doğrultusunda, uygun stratejiler ve doğru kanallar aracılığı ile hedef kitlenizle buluşturuyor, satın alma süreçlerinizi yönetiyoruz.

Video Prodüksiyon

Video Prodüksiyon

Özel olarak tasarlanan video tanıtım filmleri ile firmanızı veya işinizi görsel olarak anlatırken, hedef kitlenize uygun mesajı, en hızlı ve en etkili şekilde verebilirsiniz.

Lead Generation

Lead Generation

Firmanıza çeşitli kanallardan ulaşan potansiyel müşterilerinizi tek bir panelden, etkin ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi - SMO

Sosyal Medya Yönetimi - SMO

Sosyal medya kanallarında hedef kitleniz ile etkileşiminizi güçlendiriyoruz. Firmanıza özel çalışmalar ile hedef profilin ilk tercihi olabilirsiniz.

CMS Çözümleri

CMS Çözümleri

Firmanız özel tasarlanmış içerik yönetim sistemi çözümleri sağlıyoruz. Yetkilendirmeler ile yönetimi, analizler ile denetimi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

facebook icon instagram icon youtube icon linkedin icon twitter icon
predoova logo dncore logo dnserver logo cios logo
ssl icon
Kurumsal Firmamız Hakkında Kurumsal Bilgiler Departmanlarımız Sosyal Sorumluluk Müşterilerimiz İş Ortaklarımız Çözüm Ortaklarımız Kariyer
Çözümlerimiz Web Uygulama & Geliştirme Kurumsal Yazılım Geliştirme İnteraktif Danışmanlık Veri Merkezi ve Bulut Operasyon
İletişim SSS İletişim Formu Çağrı Merkezi Lokasyon
Daha Fazla... Teknolojilerimiz Haberler DN Blog