01000100 01001110
Bir Adım Önde
Kurumsal Yazılım Geliştirme / Raporlama ve İzlem - BI Tools

Raporlama ve İzlem | BI Tools

Businesss Intelligence Tools (İş Zekası Araçları), firmanın yapısı içerisinde bulunan ve gerçekleşen faaliyetlerde sahip olduğu verileri, analiz etme, düzenleyerek dönüştürme ve hızlı bir şekilde raporlama görevlerinden sorumlu olarak kullanıcı dostu bir arayüz ile tasarlanmış bir uygulama yazılımıdır.

Raporlama ve İzlem / BI Tools Ne İşe Yarar?

Bir firmanın yapı ve işleyişine uygun şekilde özel olarak tasarlanan BI Tools, firmanın yapısal yönetimi, performans ölçümü ve denetimi alanlarında doğru veriye kapsamlı bir şekilde erişimi sağlar.

Kazanımlar

Anlık Ölçülebilirlik

BI Tools tüm denetim mekanizmalarıyla eş zamanlı iletişim altyapısına sahip Big Data entegrasyonu ile çalıştığı için tüm süreçlerin işleyişine dair anlık bildirimler sunar.

Denetim

Firmanın bünyesinde gerçekleşen tüm faaliyetlerin ilgili kişiler tarafından yetkilerine bağlı olarak anlık ilgili rapor ve müdahale modeline erişim sağlar.

Ölçüm

Özelleştirilmiş analiz yapısı ile iş-performans ölçümünü kolaylaştırarak, firma bünyesinde bulunan verilere yüksek doğruluk oranı ve anlık olarak ulaşımı sağlar.

Yönetim

İş yapısına uygun olarak oluşturulan raporlar ve izleme ekranları ile olası problemlerin öngörülmesi ve problem anında hızlı bir şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Verdiğiniz Kararların Sonuçlarını Net Bir Şekilde Ölçün

Üretim kaynakları, finansal kaynak yönetimi ve reklam harcamaları, gibi alanlarda, maksimum fayda amaçlı oluşan maliyetlerin getirisinin ölçülmesini sağlar. Bütçe kontrolünü kolaylaştırır. Firmanın net göstergeler ile iş süreçlerinde doğru kararlar alması, kârının artırması hedeflenir.

Raporlama ve İzlem - BI Tools
facebook icon instagram icon youtube icon linkedin icon twitter icon
predoova logo dncore logo dnserver logo cios logo
ssl icon
Kurumsal Firmamız Hakkında Kurumsal Bilgiler Departmanlarımız Sosyal Sorumluluk Müşterilerimiz İş Ortaklarımız Çözüm Ortaklarımız Kariyer
Çözümlerimiz Web Uygulama & Geliştirme Kurumsal Yazılım Geliştirme İnteraktif Danışmanlık Veri Merkezi ve Bulut Operasyon
İletişim SSS İletişim Formu Çağrı Merkezi Lokasyon
Daha Fazla... Teknolojilerimiz Haberler DN Blog