01000100 01001110
Bir Adım Önde
Kurumsal Yazılım Geliştirme / Veri Bütünleştirme - Büyük Veri - Big Data

Veri Bütünleştirme | Büyük Veri | Big Data

“Firmanızın bünyesinde bulunan tüm verileri hızla ve anında analiz ederek doğru kararlar alın, başarıya ulaşın.”

Firmanızın iş süreçlerinde sahip olduğu tüm verilerin anlamlandırılarak hızlı ve anlık kullanımı ile gerekli alanlarda etkin bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.

Veri bütünleştirme işlemi; doğru reklam harcaması, müşteri davranışlarını tanıma, ürün/hizmet geliştirme gibi alanlarda sunduğu analiz imkanı ile firmanıza zaman kazandırarak, doğru kararlar almanızı sağlar.

Hız 

İşiniz için gerekli olan verinin oluşturulma hızı iş süreçlerinde büyük önem taşımaktadır. Veri bütünleştirme yapılandırıldıktan sonra, herhangi bir veriye ulaşmak veya o veriyi geliştirmek bu alt yapı sayesinde hem çok hızlı hem de çok dinamik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Veri Zenginleştirme

Tekil verilerden zenginleştirilmiş, çok yönlü ve birçok ek anlam ifadelerini ortaya çıkartabilecek ek veri zenginleştirme özellikleri sunar.

Doğrulama

Zenginleştirilmiş veri kaynakları doğrulanmış, gerçek veriye çok daha yüksek olasılık oranları ile erişmenizi sağlar.

Çeşitlilik            

Birçok alanda elde edilen verilerin birbiriyle ilişkilendirilmesi sonucunda tüm yapının analiz edilerek en yüksek oranlı doğruluğa sahip sonuçlara ulaşılmasını sağlar.

Hacim

Çok yönlü zenginleştirilmiş verinin anlık olarak genişleyebilir ve algoritmik olarak ek anlamlar ifade edebilir yüksek kapasiteli seviyelerde izlenmesini sağlar.

 

Veri Bütünleştirme - Büyük Veri - Big Data
facebook icon instagram icon youtube icon linkedin icon twitter icon
predoova logo dncore logo dnserver logo cios logo
ssl icon
Kurumsal Firmamız Hakkında Kurumsal Bilgiler Departmanlarımız Sosyal Sorumluluk Müşterilerimiz İş Ortaklarımız Çözüm Ortaklarımız Kariyer
Çözümlerimiz Web Uygulama & Geliştirme Kurumsal Yazılım Geliştirme İnteraktif Danışmanlık Veri Merkezi ve Bulut Operasyon
İletişim SSS İletişim Formu Çağrı Merkezi Lokasyon
Daha Fazla... Teknolojilerimiz Haberler DN Blog