01000100 01001110
Bir Adım Önde
Kurumsal Yazılım Geliştirme / Yazılım Entegrasyon ve Bütünleştirme

Yazılım Entegrasyon ve Bütünleştirme

Detaynet, işletme bünyesinde hali hazırdaki yazılımlara entegre olarak firmaya özelleştirilmiş arayüzlerden ve üçüncü parti bağlantılara sahip entegrasyonlardan ortaya çıkan tüm veriyi bütünleştirerek, ihtiyaç olunan güvenlik standartlarında kullanımıza sunar.

Neden Yazılım Entegrasyon ve Bütünleştirme?

Büyük Resmi Görün

Firma bünyesinde bulunan birimlerden ilişkili analizler, raporlar alabilir, anlık ve doğru şekilde denetleyebilir, ölçebilir ve müdahale edebilirsiniz. Firmanızın doğru, hızlı ve anlık kararları alması kontrollü bir şekilde büyüme için gerekli adımları atmanızı destekler.

Hedeflerinize Ulaşın

Firma içerisinde hali hazırda kullanılmakta olan paket veya özel yazılımlar, firmanızın işleyişine uygun hale getirilerek, merkezi veri bütünlüğü ile çalışarak hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar.

Zaman Kazanın

Firma çatısı altında yapılan işlerde gerçekleştirilen uzun süreli ve karmaşık işlemleri hızlı ve verimli sonuçlar alacağınız hale getirir. Bu sayede zamandan ve operasyon süreçlerinden zaman kazanmanızı sağlar.

Yazılım Entegrasyon ve Bütünleştirme
facebook icon instagram icon youtube icon linkedin icon twitter icon
predoova logo dncore logo dnserver logo cios logo
ssl icon
Kurumsal Firmamız Hakkında Kurumsal Bilgiler Departmanlarımız Sosyal Sorumluluk Müşterilerimiz İş Ortaklarımız Çözüm Ortaklarımız Kariyer
Çözümlerimiz Web Uygulama & Geliştirme Kurumsal Yazılım Geliştirme İnteraktif Danışmanlık Veri Merkezi ve Bulut Operasyon
İletişim SSS İletişim Formu Çağrı Merkezi Lokasyon
Daha Fazla... Teknolojilerimiz Haberler DN Blog