01000100 01001110
Bir Adım Önde
Operasyon / İnternet ve İntranet

İnternet ve İntranet

Firmanız için gerekli internet altyapısını sağlıyor ayrıca size özel intranet, sdwan ve cloud campus vb. wan çözümleri kurguluyoruz.

Milyonlarca kişinin erişim sağladığı internet ortamında bilgi güvenliği ve firma içi iletişimin aksamaması, firma içi iletişimde spesifik bilgilere erişim sağlanabilmesi açısından özellikle büyük ölçekli firmaların Intranet kullanması tavsiye edilir. Detaynet’in Internet ve Intranet çözümleri ile firmalara sağladığı avantajlar ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Maliyet tasarrufu
  • Yönetimde kolaylık
  • Güvenli bilgi yönetimi ve sistem
  • Gelişmiş iletişim ağı
  • Uzaktan iş yönetimi
  • Zaman tasarrufu
  • Verim artışı

Kurgulanacak doğru Intranet sistemi ile firmanın dijitalleşmesi hızlanacak ve yukarıda belirtilen avantajlar ile iş yönetimi profesyonel düzeye ulaşacaktır.

İnternet dünyanın her yerinden farklı konumlardaki cihazlarla anlık olarak bağ kurmaya yarayan; çok sayıda bilgisayarın ve bilgisayar ağlarının TCP/IP protokolü ile birbirine bağlanması ile oluşturulan ağa verilen isimdir. İnternet sayesinde söz konusu ağa yüklenenen herhangi bir bilgi, o bilgiye ulaşmak isteyen her kişi tarafından rahatlıkla bulunabilir.
İntranet ise firmalar için özel olarak tasarlanmış; firma içerisindeki bilgileri, haberleri, duyuruları, çevrimiçi olarak depolayabildikleri, kendine özel bir giriş paneli bulunan yalnızca firma çalışanlarının erişebileceği bir mini internet olarak tanımlanabilir.

İnternet ve İntranet
facebook icon instagram icon youtube icon linkedin icon twitter icon
predoova logo dncore logo dnserver logo cios logo
ssl icon
Kurumsal Firmamız Hakkında Kurumsal Bilgiler Departmanlarımız Sosyal Sorumluluk Müşterilerimiz İş Ortaklarımız Çözüm Ortaklarımız Kariyer
Çözümlerimiz Web Uygulama & Geliştirme Kurumsal Yazılım Geliştirme İnteraktif Danışmanlık Veri Merkezi ve Bulut Operasyon
İletişim SSS İletişim Formu Çağrı Merkezi Lokasyon
Daha Fazla... Teknolojilerimiz Haberler DN Blog