01000100 01001110
Bir Adım Önde
Operasyon / Siber Güvenlik

Siber Güvenlik

Son kullanıcıdan genel altyapınıza kadar olan tüm noktalarda verilerinizin güvenliğine dair kapsamlı çözümler sunuyoruz.

Dijital saldırılara karşı korunma, hassas bilgilere erişimi engelleme, mali kayıpların önüne geçme ve günlük iş akışının kesintiye uğramaması için oluşturulan siber güvenlik alt yapısı firmaların ihtiyaçları kapsamında özel olarak kurgulanır.

Siber Güvenlik Çözümlerimiz

  • Ağ Sızma Testi
  • Web Uygulamaları Sızma Testi
  • Mobil Uygulamaları Sızma Testi
  • Penetrasyon Testi
  • Güvenlik Duvarı Çözümleri
  • Saldırı Tespit ve Önleme

Siber güvenlik; sistemleri, ağları ve programları dijital saldırılardan koruma uygulamasıdır. Hassas bilgilere erişmeyi amaçlayan siber saldırılar, firmaların sistemlerinde yer alan bilgileri sızdırarak mali çıkar sağlayabilir, yok edebilir ve değiştirebilir. Bu nedenlerden dolayı etkili siber güvenlik önlemleri kurgulamak bilgi teknolojilerinin gelişimi ve kurumsal bilginin artan değeri düşünüldüğünde özellikle büyük ölçekli firmaların temel ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir.

Siber Güvenlik
facebook icon instagram icon youtube icon linkedin icon twitter icon
predoova logo dncore logo dnserver logo cios logo
ssl icon
Kurumsal Firmamız Hakkında Kurumsal Bilgiler Departmanlarımız Sosyal Sorumluluk Müşterilerimiz İş Ortaklarımız Çözüm Ortaklarımız Kariyer
Çözümlerimiz Web Uygulama & Geliştirme Kurumsal Yazılım Geliştirme İnteraktif Danışmanlık Veri Merkezi ve Bulut Operasyon
İletişim SSS İletişim Formu Çağrı Merkezi Lokasyon
Daha Fazla... Teknolojilerimiz Haberler DN Blog