01000100 01001110
Bir Adım Önde
Operasyon / Telekomünikasyon

Telekomünikasyon

Firmaların verilerinin ağlar üzerinden işlenmesi, iletilmesi ve kullanılması için gerekli olan ve firmaya özel olarak kurgulanmış geniş ölçekli ağ, wan, uydu altyapıları veya özelleştirilmiş geniş çaplı altyapılar için telekomünikasyon çözümleri sağlıyoruz.

Telekomünikasyon çözümleri

  • Ağ ürünlerinde dünyanın en büyük üreticileri ile firmaların yetkili satış ve servis noktası olarak çalışarak firma ile birlikte projelere özgü her türlü ağ çözümünü hayata geçiriyoruz.
  • IP bazlı Ses ve Görüntü hizmetleri yanında, IP CCTV çözümleri de sağlayarak firmalara kendi ağları üzerinden tüm katma değerli hizmetlerden yararlanma olanağı sunuyoruz.
  • Karasal veya RF sistemler üzerinden Internet Erişimi, Noktadan Noktaya bağlantı hizmetleri sağlıyoruz.

Telekomünikasyon, bütün sektörlerin yatay olarak entegre olduğu büyük bir sektördür. İyi bir telekom altyapısı, firmaların işlerinde fark yaratmasını ve başarıya ulaşmasını kolaylaştırır. Dijitalleşme için iyi bir telokom altyapısı ve şebeke olmazsa olmaz kavramlardır. Gelecek için stratejik bir konumda yer alan telekom için temelden başlayarak iyi bir telekomünikasyon altyapısı oluşturmak, firmalara fark yaratmak ve gelecekte daha güçlü olmak için büyük avantajlar sağlamaktadır. 

Telekomünikasyon
facebook icon instagram icon youtube icon linkedin icon twitter icon
predoova logo dncore logo dnserver logo cios logo
ssl icon
Kurumsal Firmamız Hakkında Kurumsal Bilgiler Departmanlarımız Sosyal Sorumluluk Müşterilerimiz İş Ortaklarımız Çözüm Ortaklarımız Kariyer
Çözümlerimiz Web Uygulama & Geliştirme Kurumsal Yazılım Geliştirme İnteraktif Danışmanlık Veri Merkezi ve Bulut Operasyon
İletişim SSS İletişim Formu Çağrı Merkezi Lokasyon
Daha Fazla... Teknolojilerimiz Haberler DN Blog