01000100 01001110
Bir Adım Önde
Veri Merkezi ve Bulut / Sanallaştırma ve Sunucu

Sanallaştırma ve Sunucu

Bir fiziksel sunucunun donanım kaynaklarını kullanarak aynı cihaz üzerinde birden fazla sanal sunucu kurma işlemi olan sanallaştırma ile sahip olduğunuz BT kaynaklarınızın en verimli şekilde kullanılmasını hedefliyoruz.

Sunduğumuz Sanallaştırma çözümü ile kurulan sanal sunucuların içerisinde istediğiniz işletim sistemini veya istediğiniz uygulamayı birbirinden bağımsız şekilde kullanabilirsiniz.

Avantajları

Tek bir fiziksel sunucu içerisine birden fazla sanal sunucu kurulabildiği için hem cihaz kapasitesi verimli kullanılmış hem de firmanızın harcayacağı sunucu ve elektrik maliyetleri düşürülmüş olur.

Sanallaştırma kimler için idealdir?

Sanallaştırma, sunucu kaynaklarını verimli kullanmak isteyen, tek bir kaynak kullanarak, birbirinden bağımsız birden fazla çalışma ortamında çalışmak isteyen tüm firmalar için idealdir.

 

Sanallaştırma ve Sunucu
facebook icon instagram icon youtube icon linkedin icon twitter icon
predoova logo dncore logo dnserver logo cios logo
ssl icon
Kurumsal Firmamız Hakkında Kurumsal Bilgiler Departmanlarımız Sosyal Sorumluluk Müşterilerimiz İş Ortaklarımız Çözüm Ortaklarımız Kariyer
Çözümlerimiz Web Uygulama & Geliştirme Kurumsal Yazılım Geliştirme İnteraktif Danışmanlık Veri Merkezi ve Bulut Operasyon
İletişim SSS İletişim Formu Çağrı Merkezi Lokasyon
Daha Fazla... Teknolojilerimiz Haberler DN Blog