01000100 01001110
Bir Adım Önde
Veri Merkezi ve Bulut / SDWAN Yönetimi

SDWAN Yönetimi

Detaynet, SD-WAN çözümü ile farklı coğrafi konumlarda şubeleri bulunan, veri merkezleri ve cihazların ağ bağlantılarını tek merkezden esnek, daha hızlı ve yüksek fiyat performansı ile yönetmek isteyen firmalar için akıllı donanım ve yazılım çözümleri sunmaktadır.

SD-WAN Avantajları

Merkezi Kontrol Edilebilirlik

SD-WAN altyapısı sayesinde firmanızın veri merkezleri ve cihazları arasındaki trafiğin kontrolünün tek merkezden yönetebilmesi sorunların hızlı çözülmesine olanak sağlar. Sorunların hızlı çözülmesi ile BT personelinin operasyon yükü azaltılır böylece olası performans kayıplarının önüne geçilerek daha verimli bir çalışma ortamı sunulur.

Güvenlik

SD-WAN teknolojisinde kullanılan veri şifreleme/maskeleme sayesinde verilerinizin güvenliği sağlanmış olur. Ayrıca ağ yapılarında kullanılan şifreleme yöntemi sayesinde siber saldırıların önüne geçilmiş olur.

Maliyet

SD-WAN çözümümüzde internet hızının yüke göre dağıtılarak yüksek performansta kalması, ağ trafiğinin de optimum trafik altyapısı ile yönetilmesi sağlanmaktadır. Yük ve hıza göre trafik dağılımı hem internet giderlerinde hem de ağ trafiği için gerekli donanımsal altyapı yatırımlarında firmanıza maliyet avantajı kazandırır.

SDWAN Yönetimi
facebook icon instagram icon youtube icon linkedin icon twitter icon
predoova logo dncore logo dnserver logo cios logo
ssl icon
Kurumsal Firmamız Hakkında Kurumsal Bilgiler Departmanlarımız Sosyal Sorumluluk Müşterilerimiz İş Ortaklarımız Çözüm Ortaklarımız Kariyer
Çözümlerimiz Web Uygulama & Geliştirme Kurumsal Yazılım Geliştirme İnteraktif Danışmanlık Veri Merkezi ve Bulut Operasyon
İletişim SSS İletişim Formu Çağrı Merkezi Lokasyon
Daha Fazla... Teknolojilerimiz Haberler DN Blog