Ürün sepete eklendi.
0 Sepetim
Üye Girişi
 
Şifrenizi mi unuttunuz?
Web Tasarım & Online Sistemler
Web Tabanlı Yazılım Geliştirme
Mobil Uygulama Geliştirme
Video & Motion
Sosyal Medya Yönetimi & Dijital Marketing
Profesyonel Donanım Servisi
Data Center
Kurumsal Kimlik & Dijital Tasarım
Profesyonel Fotoğraf Çekimi
Profesyonel Hava Çekimi

Web Tasarım & Online Sistemler

DN Detaynet® müşteri portföyünüzü genişletmek, müşterilerinizin sizi daha iyi tanımasını ve anlamasını sağlamak, firmanızın yurt içi ve yurt dışı tanıtımını yapmak için aradığınız kaliteli web sitesi ve ayrıca bu hizmeti alırken talep ettiğiniz bütün dijital hizmetleri en hızlı ve güvenilir şekilde almak adına profesyonel kadrosu ile hizmetinizde.

Web sitenizi sadece ortaya çıkarmanın ve internet kullanımına sunmanın firma tanıtımınız için yeterli olmadığının farkındayız. DN Detaynet® web sitesi servisleri ile firma siteniz daima güvenli ve güncel olacaktır.

Firma analizinin ardından web sitesi tasarımının hazırlanması, sunumu ve onayını takiben kodlama ile devam eden süreçte hizmet kalitesini sürdürecek diğer servislerle de yanınızdayız. Site güncelleme altyapısının hazırlanması, SEO arama motorları optimizasyonu, arama motoru kayıtları, sosyal ağ danışmanlığı ve takibi gibi hizmetlerimizle de sitenizden sağlayacağınız faydayı maksimum seviyede tutuyoruz.

Projelerimizden Örnekler

Web Tabanlı Yazılım Geliştirme Hizmetleri

DN DETAYNET® olarak firmanıza özel yazılımlar üretiyor, bu yazılımlarla entegre çalışabilen web sitelerinizi ve hatta tüm otomasyonel sistemlerinizi eş zamanlı ve çok noktadan erişim yetenekleri ile sizin için - size özel olarak yaratabiliyoruz.

Platform aracılığıyla firmanızın ihtiyacı olan her türlü yazılım alt yapısını bağımsız olarak yönetebilir, çok kullanıcılı bir alt yapıda; her kullanıcı için farklı profil ve erişim yetkileri ile yönetebilir; tüm işleyişi anlık olarak görüntüleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Bu işlemleri telefonunuz yada bilgisayarınız ile internet bağlantısı olan herhangi bir yerden de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de; firmanıza özel, tam olarak istediğiniz şekilde çalışan bir yazılım alt yapısı arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçin, DN Detaynet® yazılımları ile teknolojinin sağlayacağı konfor ve kolaylığın tadını çıkarın.
 

Mobil Uygulama Geliştirme

Akıllı telefon teknolojisinin gelişimi ile geniş kullanıcı kitlesine ulaşmayı hedefleyen bir çok firmanın mobil platforma yatırımının arttığı günümüzde sizin de bu kaçınılmaz değişime ayak uydurmanız için ihtiyacınız olan tüm servis ve teknolojiyi DN Detaynet® farkıyla hizmetinize sunuyoruz.

Ayrıca alacağınız bu servis tüm DN Detaynet® sistemleri ile tam uyumlu! Web Siteniz; DN Detaynet® ürünleri ve size özel üretilen tüm yazılımlarla senkron çalışmakla birlikte, anlık görüntüleme ve raporlama özellikleri gibi tam kapsamlı özelliklerle donatılmış halde gelmektedir.

Tüm işlemlerinizi; bir bilgisayar ile aynı kabiliyet ve hızla her yerden yönetebilir, müşterilerinize verdiğiniz servis kalitesinde hiçbir kayıp yaşamadan mobil olarak da sunabilirsiniz.Bu benzersiz özellikler ve diğer tüm taleplerinize en uygun mobil çözümler için sizi bekliyoruz.
 

Motion & Video Grafik Hizmetleri

Multimedya çözümleriniz için, ürünlerinizi en etkili şekilde tanıtabileceğiniz görsel mecralardan biri olan video animasyon teknikleri ile 2D, 3D animasyonlar, tanıtım filmleri ve 3D modelleme servislerini en son teknolojileri kullanarak sunmaktayız.

Marka kalitesini ve güvenilirliğini arttıran önemli bir tanıtım aracı olan video animasyon uygulamalarının marka konumlandırmasında önemli bir etkisi olması nedeniyle tüm video ihtiyaçlarınız için üst düzey kalitede iş garantisi ile çalışıyoruz.

Projelerimizden Örnekler

Sosyal Medya Yönetimi & Dijital Reklam Satın Alma Hizmeti

Hızla büyüyen, dönüşen, her an çıkan yeni uygulamalar ve kanallarla gelişen sosyal medya bugün en çok tercih edilen tanıtım ve reklam alanlarından biri durumunda.

Sosyal medya hesaplarının aktifliği için projeler üreten, firmanızın sosyal medyada tanıtımı için gerekli stratejileri planlayan ve uygulayan DN Detaynet® ’in yaratıcı ve profesyonel kadrosuyla şirketinizi bu alanda en iyi şekilde tanıtabilir ve sizde DN farkını yaşayabilirsiniz.

Profesyonel Donanım Hizmetleri

Donanım departmanımız, işletmeniz için gerekli tüm IT alt yapısını uzman personelimiz ile sizin için takip eder.

İşletme network alt yapısından personel cihazlarına, yazılım kontrol ve güvenlik sistemlerinden işletme otomasyon sistemlerine kadar bir çok alanda gerek departman gerekse danışmanlık hizmeti bazında tam kapsamlı servis vermekteyiz.

ERP / Network sistemleri, donanım teknik servisi/bakımı, yazılım standardizasyonu/bakımı, bilgi güvenliği, IT Danışmanlığı gibi bir çok alanda sorunsuz ve üst düzey bir deneyim için bize ulaşın.

Datacenter Hizmetleri

Domain (alan adı) servislerinin yanı sıra %99.9'luk uptime garantisi ile web siteleriniz ve online sistemleriniz için en yüksek kalitede hosting (bulundurma), bulut sunucu ve co-location servisi sunuyoruz.

Sınırsız hız ve trafik gücü ile kendi datacenter alt yapısını kullanmakta olan DN Detaynet® rakiplerinin aksine tüm bu servisleri kendi bünyesinde bulundurmaktadır.

Sunucu bulundurma, co-location, sanallaştırma hizmetleri, toplu mailing servisi, bölgesel internet servis sağlayıcılığı, uzak mesafe Wi-Fi internet, network ve alt yapı kurulumu gibi tüm hizmetleri A'dan Z'ye tam kapsamlı servis garantisi ile vermekteyiz.

Ürün ve Hizmetler için Tıklayınız

Kurumsal Kimlik & Dijital Tasarım Hizmetleri

Firmanızın ihtiyacı olan tüm kurumsal ve çizgi altı tasarımları sınırsız çeşitlilikte ve tüm alanlarda en yüksek kalite ile sunuyoruz.

Temel kurumsal kimlik materyalleri yanı sıra, poster, afiş, bina giydirme, 3D modelleme, fuar&stand modelleme, tabela, araç giydirme veya promosyon gibi bir çok çeşit ve alanda firmanızı en iyi şekilde temsil edecek görsel çalışmalar ve uygulamalar için DN Detaynet® farkı ile hizmetinizdeyiz.

Profesyonel Fotoğraf Çekim Hizmeti

Firmanız için gerekli tüm fotoğraf çözümleri, özel çekimler, katalog çekimleri, mekan çekimleri ve medya çalışmaları için tam kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

Dijital ve basılı tüm ihtiyaçlarınız için firmanızı en iyi şekilde temsil edecek görsel konumlamalar, özel çekim fotoğraflarla her zamankinden çok daha güçlü ve estetik olacak.

Profesyonel Hava Çekimi

Müşterilerimizin reklam kalitesini arttırmak için IHA'lar (insansız Hava Aracı) ile yüksek kalitede ve profesyonel hava çekimi çözümleri üretmekteyiz.

Reklam amacınıza yönetlik en doğru planlama, açı ve değerlendirmelerin ardından 4K kalitesinde yüksek çözünürlüklü gündüz ve gece çekimleri, manzara, kış koşullarına dair kar çekimleri, teknik haritalama çekimleri gibi bir çok alanda kaliteli hava çekimleri gerçekleştiriyoruz. Talep halinde tüm bu çekimlerin montajlanarak firmanızın ihtyaçları doğrultusunda anahtar teslim servisini sunuyoruz.

Projelerimizden Örnekler
Web Tasarım & Online Sistemlerimiz İçin Referans Projeler
Yükleniyor lütfen bekleyiniz...
Motion & Video Grafik Hizmetleri İçin Referans Projeler
Yükleniyor lütfen bekleyiniz...
Profesyonel Hava Çekimi İçin Referans Proejeler
Yükleniyor lütfen bekleyiniz...