01000100 01001110
Bir Adım Önde

Teknolojilerimiz

Sunduğumuz tüm yazılım ve web tabanlı çözümlerde kendi geliştirdiğimiz teknolojilerden yararlanıyoruz.

DN Framework (DNF)

Detaynet tüm yazılım ve web tabanlı teknolojilerinde kendi geliştirmiş olduğu kod çekirdeği olan DN Framework alt yapısını kullanmaktadır.

DNF; Predoova başta olmak üzere webOS, IoT entegrasyonları, veri tabanı işlemleri, veri şifreleme ve maskeleme, arayüz UI kontrolleri, veri okuma ve bütünleştirme, özelleştirilmiş ön tanımlı fonksiyonlar, otomatizasyon gibi birçok gelişmiş yazılım teknolojisini bir araya getiren tamamı ile Detaynet yazılımcıları tarafından geliştirilmiş bir çekirdektir.

DN Framework (DNF)

DN Server (DNS)

Detaynet tarafından sunulan tüm web tabanlı çözümlerin ve mobil uygulamaların merkezi olarak yönetilmesi için geliştirilmiş, çok yönlü ve eş zamanlı işlem kabiliyetine sahip bir CMS sistemidir.

DNS; Detaynet bünyesindeki tüm web sitelerinizi ve mobil uygulamalarınızı tek merkezden yönetebilmenizi sağlar. Aynı zamanda sahip olduğu ek entegrasyon ve akıllandırma kabiliyetleri ile Detaynet’in sunmakta olduğu “SmartWeb” alt yapısının da bel kemiğini oluşturmaktadır.

DN Server (DNS)

Predoova

Detaynet tarafından DNF alt yapısı üstüne kurgulanmış, firma ve ihtiyaçlara göre özelleştirilebilen WebOS (web tabanlı işletim sistemi) ve ERP yazılım çözümümüzdür.

Tamamı ile Detaynet yazılımcıları tarafından geliştirilmiş bu platform üzerinden bir firmanın tüm yazılım ve entegrasyon ihtiyaçları, ek donanım ve IoT cihazları da eklenerek; lokasyon ve platform bağımsız tam kapsamlı bir firma işletim sistemi olarak çalışması sağlanmaktadır.

Predoova

Altyapı

Detaynet Cloud çalışma modeli ile tasarlanmış, tam dinamik bir datacenter mimarisi ve sanal sunucu sistemleri üzerine dizayn edilmiş, Unix/Linux alt yapıya sahip sistemler ile çalışmaktadır.

Veri merkezimiz firmaların ihtiyaçları doğrultusunda talep ettikleri Linux / Windows / Uygulama Bazlı (Kubernetes) platformları oluşturarak; düşük ya da yüklü kapasitelerin tümüne cevap verebilecek, dünyada çapında 8 yansı (CDN) noktasında çalışmakta olan bir alt yapıya sahiptir.

Altyapı
facebook icon instagram icon youtube icon linkedin icon twitter icon
predoova logo dncore logo dnserver logo cios logo
ssl icon
Kurumsal Firmamız Hakkında Kurumsal Bilgiler Departmanlarımız Sosyal Sorumluluk Müşterilerimiz İş Ortaklarımız Çözüm Ortaklarımız Kariyer
Çözümlerimiz Web Uygulama & Geliştirme Kurumsal Yazılım Geliştirme İnteraktif Danışmanlık Veri Merkezi ve Bulut Operasyon
İletişim SSS İletişim Formu Çağrı Merkezi Lokasyon
Daha Fazla... Teknolojilerimiz Haberler DN Blog